preskoči na sadržaj
 

 

IV. DJELATNICI USTANOVE:

 

Uprava i stručno pedagoška služba

1. Velimir Ćurčija, dipl.oec.     Ravnatelj      

2. Gorana Vajić, dipl.iur.          Tajnica škole

3. Ankica Rubić, oec.               Voditeljica računovodstva

4. Vanja Ermacora,                  Admin. / voditeljica. uč. referade

 

5. Kristina Šarić                          Stručni suradnik - pedagog

6. Martina Mršić                          Stručni suradnik - psiholog      

7. Antonio Borić prof./Lucija Čapalija, prof.   Voditelj smjene

8. Margareta Glavurtić, prof.     Stručni suradnik - knjižničar savjetnik     

9. Zdravko Bosančić, prof.        Voditelj obrazovanja odraslih                          .

 

Nastavno osoblje

Hrvatski jezik  i strani jezici

10. Ladislava Olbrich-Vladović, prof. hrvatskog jezika

11. Suzana Ković, prof.savjetnik  hrvatskog jezika                     

12. Stanka Čulić-Škobić, prof.  hrvatskog jezika        

13. Ivana Čota, prof. hrvatskog i talijanskog jezika

                                       

14.  Romana Rodin, prof. engleskog i  njemačkog jezika 

15.  Toni Jerković, prof. engleskog i  njemačkog jezika

16.  Vina Jerković, prof. engleskog i  talijanskog jezika     

17.  Sanja Balić, prof. engleskog  i hrvatskog jezika     

18.  Antonija Tošić, prof. francuskog  jezika          

 

Psihologija                                              

19.  Sunčika Kmošek Mimica, prof.

 

 Vjeronauk i etika

20. Jasmina Kvasina Dragičević, prof. vjeronauka

21.  Antonija Tošić, prof. vjeronauka                  

22. Jakov Škomrlj, prof. etike                

 

 Matematika

23.  Ružica Vukman, prof.        

24.  Mirjana Kotarac, prof.             

25.  Suzana Vulić-Korponja, prof.   

26.  Domina Ban, prof.    

 

Informatika

27. Vanja Perković, prof. savjetnik               

28.  Zorica Rakić, prof.

                       

Poznavanje robe             

29.  Antonija Slavica, prof.                 

30. Andrea Braovac, prof. mentor 

31. Anamarija Lovrić, prof. 

 

Povijest i Geografija

32. Kristina Stipica, prof. povijesti         

33. Lucija Čapalija, prof. geografije                 

 

Ekologija i održiv razvoj

34. Anica Podrug, prof.                  

 

Pravna grupa predmeta

35. Nikola Mitrović, prof.                   

36. Dijana Dvornik, prof.mentor 

                      

TZK

37. Miranda Šegvić-Kustić, prof.              

38. Zoran Stojčić, prof.                    

39. Toni Paponja, prof.

 

Ekonomska grupa predmeta

40. Jasenka Rašetina, prof. savjetnik             

41. Ana Nikolić, prof.             

42. Zdenka Smodlaka, prof.                       

43.  Ivana Prezzi, prof.                   

44.  Ena Vrbat Duplančić, prof.           

45.  Antonijo Borić, prof.               

46.  Magda Barišić, prof. mentor                

47.  Mirela Maričić,  prof. mentor                 

48.  Zdenka Krželj, prof.                 

49. Marija Istenić, prof. mentor                 

50. Jasna Topić, prof.                        

51. Ivana Lelas Mimica, prof.      

 

 

Tehničko osoblje                                  

52. Damir Krstić, rukovatelj centr. grijanja /majstor                                                       

53. Ana Zorić, spremačica                                                                        

54. Mara Janjanin, spremačica                              

55. Olgica Galić, spremačica                                           

56. Marija Beus, spremačica                                                           

 

 

 

                           

   

 

                            



PROJEKTI

 

Projekt Come, See, Learn... dobio je europsku oznaku kvalitete 

 


PODUZETNIŠTVO

Izložba “Poduzetničke boje”

Split, KTŠS, 11. travnja 2019.

Marketing za male i srednje poduzetnike

Video kao rezultat projekta Postani/ostani poduzetnik (POP)

 


CARNET



ZNAŠ LI SE ZAŠTITITI NA INTERNETU ?


Korisni linkovi

EU projekti


 





preskoči na navigaciju