Korisnik:
Lozinka:
Virtualna knjižnica

News portal za studente i srednjoškolce u Hrvatskojna kojem je predstavljena i naša škola

ŠKOLSKI LIST
Savjeti za roditelje

Zbog rastuće dostupnosti proizvoda koji sadrže nove psihoaktivne tvari te visokih rizika koji se povezuju s njihovom kcnzumacijom, svrha  ove brošure je informirati roditelje o toj pojavi

NASTAVA U DRUGOM POLUGODIŠTU

Nastava u drugom polugodištu počinje 18.01.2021. godine i to za smjenu „A“ u 14:00 sati, a za smjenu „B“ u 8:00 sati.

Nastava će se odvijati na slijedeći način:

Učenici četvrtih razreda (maturanti - komercijalisti) imat će nastavu u školi (A model) po postojećem rasporedu.

Za učenike svih ostalih razreda (1., 2. i 3.) nastava će se odvijati on-line u realnom vremenu. Molimo sve učenike da se strogo pridržavaju postojećeg rasporeda sati.

U slučaju nekih promjena biti ćete na vrijeme obaviješteni. Pratite naše stranice.

objavio: Velimir Ćurčija   datum: 23. 12. 2020.